popularnie servisi ua

Студентська картка

Банківський картковий продукт, що поєднує в собі дві функції – електронний студентський квиток та банківську платіжну картку.

Як студентський квиток:

  • використовується у якості ідентифікатора студента;
  • є аналогією зі звичайним квитком, надає право на отримання пільг на проїзд у державному транспорті та інші послуги, де передбачені знижки для студентів закладів;
  • може використовуватись як перепустка на територію навчального закладу та/або гуртожитку, читацький квиток тощо;
  • може містити електронну інформацію про пільги.

Як банківська платіжна картка продукт передбачає можливість використання широкого асортименту сервісів та послуг, притаманних звичайній платіжній картці. 

MasterCard PayPass

MasterCard PayPass є сумісною з EMV безконтактною технологією проведення платежів.

Механізм здійснення оплати (розрахунку) виконується шляхом піднесення або дотику платіжної картки або іншого платіжного інструменту (телефон/смартфон, брелок, стікер тощо) до зчитувального пристрою платіжного терміналу.

УКРКАРТ пропонує українському ринкові можливість реалізації декількох альтернативних форм-факторів для платіжних засобів (безконтактні картки, картки-стікери та годинники), а також їхній процесинг. 

3D Secure

3D-аутентифікация/авторизація – сервіс, що використовується задля забезбечення додаткового рівня безпеки під час проведення фінансових операцій з використанням платіжних інструментів міжнародних платіжних систем VISA та MasterCard, а також в мережі Інтернет.

  

P2P: Visa Direct, MasterCard MoneySend

Миттєві P2P-перекази з картки на картку є високотехнологічним сервісом, що дозволяє пересилати кошти між будь-якими картками VISA (сервіс VISA Direct) та MasterCard (MasterCard MoneySend).
Компанія УКРКАРТ першою реалізувала сервіс через прямий інтерфейс (API) з платіжними системами.

  

Електронний PIN (CVV/CVC)

Сервіс доставки клієнту ПІН-коду та/або CVV2/CVС2 через SMS-повідомлення. Може використовуватися для будь-яких типів платіжних карток.
Клієнт має можливість скористатися сервісом також у випадку втрати свого діючого ПІН-коду або встановлення нового (без необхідності замовлення нової картки). Доставка CVV2/CVС2-коду забезпечує більш високий рівень безпеки розрахункових операцій без фізичної присутності картки. 

Мобільний банкінг

Сервіс M-Banking є простою та ефективною послугою для користувачів платіжних карток.
Це зручний банківський сервіс для дистанційного керування параметрами своїх платіжних карток та контролю операцій із використанням карткового рахунку через мобільний телефон.

Детальніше >>> 

Інтернет-банкінг

Віддалене надання сервісів з використання платіжних карток забезпечується завдяки комунікації між системою дистанційного банківського обслуговування (ДБО) та комплексом ресурсів компанії УКРКАРТ. Вони в свою чергу пов'язані з обробкою даних про параметри обслуговування платіжних карток, операцій з їх використанням та додаткових функцій.

Детальніше >>>