Головне меню

Подати заявку

Вкажіть юридичні дані ЦСО для укладання договору:

Юридична назва ЦСО *

Заповніть юридичну назву Вашого ЦСО
Юридична адреса: *

Введіть юридичну адресу

Вкажіть, з якими виробниками PPO співпрацює Ваш сервісний центр:Невірний ввод
Інші:

Невірний ввод

Контактна інформація:

Контактний телефон: *

Введіть ваш контактний номер
Email: *

Будь ласка, введіть ваш email.

Контактна особа:

П.І.Б.: *

Невірний ввод
Посада:

Невірний ввод
Уповноважена особа для укладання договору (посада, ПІБ (бажано вказати в родовому відмінку)): *

Невірно заповнене поле
Назва документу, на підставі якого посадова особа компанії підписує договір:

Невірно заповнене поле
Поштова адреса: *

Введіть вашу поштову адресу

Реквізити та адреса ЦСО:

у (вказати банк): *

Вкажіть ваш банк
місто: *

Вкажіть місто, в якому знаходиться ваш банк
МФО: *

Введіть МФО
ЄДРПОУ: *

Введіть ЄДРПОУ
ІНП: *

Введіть ваш ІНП
Свідоцтво ПДВ: *

Введіть свідоцтво ПДВ
Вкажіть статус компанії, як платника податку на прибуток: *

Невірно заповнене поле

Довідка - 494-04-36, 494-04-31
Що таке інформаційний еквайр?

Інформаційний еквайр – учасник платіжної системи ПРОСТІР (НСМЕП), який надає суб'єктам господарювання послуги з технічної підтримки, інформаційного обслуговування згідно з технологією зберігання і збору даних РРО для ДПС України. Отримав від НБУ висновок про відповідність зазначеним вимогам та правилам роботи, визначеним Національним банком.

Згідно з рішенням Ради Платіжної організації ПРОСТІР (НСМЕП) (протокол № 202/2012 від 23 листопада 2012 р.), ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА КАРТКА" набуло статусу інформаційного еквайра.

Що таке ПРОСТІР (НСМЕП)?

ПРОСТІР – Національна система масових електронних платежів, внутрішньодержавна банківська багатоемітентна система масових платежів, в якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції здійснюються з використанням спеціальних платіжних засобів за технологією, що розроблена Національним банком України.

Що таке РРО?

РРО – реєстратор розрахункових операцій, пристрій або програмно-технічний комплекс, в якому реалізовані фіскальні функції і який призначено для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів (наданні послуг), операцій з купівлі-продажу іноземної валюти та/або реєстрації кількості проданих товарів (наданих послуг). До реєстраторів розрахункових операцій належать: електронний контрольно-касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, комп'ютерно-касова система, електронний таксометр, автомат з продажу товарів (послуг) тощо.

Що таке СЗЗД РРО?

СЗЗД РРО – система зберігання і збору даних РРО, призначена для збору даних РРО до бази даних системи обліку даних РРО, для реалізації якої використовується зазначена технологія.

Що таке СОД РРО?

СОД РРО – система обліку даних РРО, програмно-апаратний комплекс, розміщений в центральному органі ДПС, що використовує інформацію, яка збирається за допомогою СЗЗД РРО.

Що таке ЦСО?

ЦСО – Центр сервісного обслуговування, суб'єкт господарювання, який за договором з постачальником надає послуги щодо введення в експлуатацію, технічного обслуговування, гарантійного, післягарантійного ремонту реєстраторів розрахункових операцій.

Яке відношення АТ УКРКАРТ має до ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА КАРТКА"?

АТ УКРКАРТ - затверджена Статутом скорочена назва ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА РОЗРАХУНКОВА КАРТКА".

Як Центрам сервісного обслуговування налагодити співпрацю з УКРКАРТ?

Заповнити та надіслати ЗАЯВКУ про співпрацю. Також надіслати на електронну адресу перелік необхідних сканкопій установчих документів підприємства, а саме:

В разі коли ЦСО юридична особа:

 • сканкопія свідоцтва про реєстрацію;
 • сканкопія витягу зі статуту (види діяльності);
 • сканкопія протоколу або наказу «Про призначення відповідальної особи, яка має право підпису договорів»;
 • сканкопія довідка статистики (ЄДРПОУ);
 • сканкопія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
 • сканкопія свідоцтва платника ПДВ (у разі якщо юридична особа є платником ПДВ).

В разі коли ЦСО фізична особа-підприємець:

 • сканкопія свідоцтва про державну реєстрацію ФОП;
 • сканкопія свідоцтва платника єдиного податку на 2013 рік;
 • сканкопія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців;
 • сканкопія свідоцтва платника ПДВ (у разі якщо ФОП є платником ПДВ).

Після отримання установчих документів наш менеджер оформить з вами договір про надання послуг та надішле на поштову адресу вашого підприємства.

Ваша компанія, отримавши пакет документів в паперовому вигляді від АТ УКРКАРТ, формує та відправляє на поштову адресу Товариства відповідний перелік документів, зазначений в супроводжувальному листі. Супроводжувальний лист ваше підприємство отримає в пакеті документів.

Після отримання та перевірки відповідного пакета документів спеціалістами АТ УКРКАРТ ваше ЦСО буде зареєстроване.

Який порядок переходу власника РРО на обслуговування до іншого ЦСО?

Відповідальна особа ЦСО повинна надіслати заявку на електронну адресу [email protected] (у вигляді сканкопії листа з печаткою та підписом керівної особи) із зазначенням найменування власника, його коду ЄДРПОУ, переліку РРО (ID_DEV і ФН), а також назву ЦСО, в який необхідно виконати перенесення.

Представник інформаційного еквайра запрошує додаткове підтвердження у ЦСО про правильність та актуальність отриманої інформації.

Після отримання підтвердження інформаційний еквайр здійснює перенесення власника до облікового запису нового ЦСО.

Який порядок перереєстрації персоналізованого РРО на іншого власника?

У системі «ЦСО-онлайн» ЦСО реєструє нового власника РРО (якщо він не був зареєстрований раніше).

ЦСО подає заявку на [email protected] (у вигляді сканкопії листа з печаткою та підписом керівної особи) із зазначенням переліку РРО для перереєстрації (ID_DEV і ФН), найменування їх поточного власника, його коду ЄДРПОУ, а також найменування нового власника РРО та коду його ЄДРПОУ.
інформаційний еквайр виконує скасування персоналізації РРО.

У системі «ЦСО-онлайн» ЦСО редагує запис РРО, вказуючи новий фіскальний номер і нового власника РРО.

ЦСО виконує повторну персоналізацію РРО.

Чи можливо тимчасово призупинити роботу РРО конкретному власнику?

Так, можна.

Для цього необхідно виконати такі дії:

ЦСО подає заявку на [email protected] (у вигляді сканкопії листа з печаткою та підписом керівної особи) із зазначенням найменування власника РРО і його коду ЄДРПОУ, а також причини блокування.

Інформаційний еквайр виконує деактивацію РРО за вказаною в заявці власнику, після чого РРО не зможуть відвантажувати дані та через 72 години будуть заблоковані.

За подальшою заявкою ЦСО на [email protected] (у вигляді сканкопії листа з печаткою та підписом керівної особи) із зазначенням найменування власника РРО і його коду ЄДРПОУ інформаційний еквайр виконує активацію РРО.

РРО заблокований. Що робити?

РРО заблокований через те, що інформація про проведені розрахункові операції (Z-звіти або чеки) не передавалась до ДПС протягом 72 годин або більше. Помилка усувається після поновлення передачі даних.

Рекомендовані дії:

 • провести передачу даних вручну згідно з інструкцією до РРО;
 • перевірити баланс SIM-карти;
 • перевірити наявність зв'язку РРО з еквайром згідно з інструкцією до РРО;
 • перевірити статус РРО в «ЦСО-онлайн». Можливо, РРО заблокований за заявкою інформаційному еквайру;
 • перевірити налаштування зв'язку з інформаційним еквайром.
Де і як можна заповнити заявку на співпрацю?

schema vzaemodii

 

Відповідно до рішення Ради Платіжної організації Національної системи масових електронних платежів ПРОСТІР (НСМЕП) від 23.11.2012 № 202, АТ УКРКАРТ отримало статус Інформаційного еквайра у системі ПРОСТІР.

Згідно з технологією зберігання і збору даних реєстраторів розрахункових операцій (надалі - РРО), затвердженою Державною податковою службою України (далі - ДПС) та Національним банком України, інформаційний еквайр — це учасник системи ПРОСТІР з переліком функцій, що передбачають надання суб’єктам господарювання послуг з технічної підтримки, інформаційного обслуговування згідно технології зберігання та збору даних РРО для ДПC. Отримав від Національного банку України висновок про відповідність вимогам та правилам роботи, визначеним Національним банком України.

Зазначена технологія дозволяє в захищеному вигляді зберігати в РРО електронні копії розрахункових документів та фіскальних звітних чеків, що були створені РРО, передавати ці електронні копії каналами зв’язку до Системи обліку даних РРО (далі СОД РРО) ДПС, визначені команди і конфігураційні дані від СОД РРО ДПС до РРО.

УКРКАРТ має всі необхідні технічні ресурси, персонал відповідної кваліфікації та багаторічний досвід з обслуговування транзакційних потоків для якісного надання торговельним підприємствам послуг інформаційного еквайра з передачі даних з РРО до Державної податкової служби України. 

Інформаційний еквайр УКРКАРТ забезпечує:

 • організацію первинної взаємодії з РРО - вирішення питань у випадках виявлення проблем підключення РРО до системи зберігання і збору даних (СЗЗД) РРО, здійснення заходів для вирішення технічних питань передачі даних РРО, які виникають у суб'єктів господарювання;
 • організацію сеансу зв'язку з РРО - первинну перевірку автентичності і реєстрації РРО в системі зберігання і збору даних (СЗЗД) РРО, перевірку цілісності захищених пакетів даних, що надходять від РРО;
 • тимчасове зберігання захищених пакетів даних, що надходять від РРО в будь-який час (у т. ч. в моменти «пікових» навантажень), у базі даних інформаційного еквайра УКРКАРТ;
 • реалізацію оптимального регламенту подальшої передачі захищених даних, отриманих від РРО, із бази даних інформаційного еквайра УКРКАРТ до системи обліку даних (СОД) РРО;
 • зберігання у базі даних інформаційного еквайра захищених пакетів команд і даних, які надходять від системи обліку даних (СОД) РРО для РРО, що обслуговуються інформаційним еквайром УКРКАРТ;
 • передачу на РРО захищених пакетів команд і даних, накопичених у базі даних інформаційного еквайра УКРКАРТ, сеансом зв'язку з відповідним РРО.

В разі зацікавленості щодо налагодження співробітництва, будь ласка, ОФОРМІТЬ ЗАЯВКУ на підключення, зазначивши ваші контактні дані. Менеджер компанії зв'яжеться з вами для надання інформації щодо умов співпраці та укладення необхідних договірних відносин.

У разі виникнення організаційних та інших питань щодо співпраці з компанією УКРКАРТ як з інформаційним еквайром, пропонуємо зв'язатися з відповідальним представником підрозділу за телефонами.

Новини

Усі новини