Головне меню

ГОЛОВА НАГЛЯДОВОЇ РАДИ

Polishchuk

ПОЛІЩУК ГЕННАДІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 1972 р/нар.

Профільна освіта: Київський державний економічний університет, спеціальність: «Фінанси і кредит», 1990-1994

Професійний шлях:

 • З квітня 2016 – генеральний директор ТОВ «КУА "КМБ-Житлобудінвест"»
 • З грудня 2015 – голова Наглядової ради АТ УКРКАРТ
 • АТ «Трест "Київміськбуд-1"» ім. М. П. Загороднього» – заступник голови правління, голова правління, 2006-2015
 • АТ «Реєстр-капітал» – президент, віце-президент, 2005-2006
 • АБ «Укргазбанк» – заступник голови правління, голова правління, 1999-2004
 • АКБ «Укрнафтогазбанк» – голова правління, 1999
 • АБ «Укргазбанк» – начальник відділу кредитування і фінансування, заступник голови правління, 1996-1999
 • КБ «ФЕБ» (Київська філія) – начальник кредитного відділу, заступник директора філії, 1995-1996

Одружений, виховує доньку.

 ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ

bogdanov

БОГДАНОВ ВІТАЛІЙ АНДРІЙОВИЧ, 1970 р/нар.

Профільна освіта: Київський політехнічний інститут, спеціальність: «Електронні системи», 1987-1993;

Київський національний економічний університет, спеціальність: «Фінанси і кредит», 1998-2000.

Професійний шлях:

 • З лютого 2014 – заступник голови правління АТ УКРКАРТ з технічних питань
 • АБ «Промінвестбанк» – координатор служб ІТ у регіонах, начальник управління архітектури департаменту ІТ, 2010-2014
 • АБ «Банк Траст» – директор департаменту ІТ, 2007-2010
 • ТОВ «Миратех» – IT-директор, 2005-2007
 • Raiffeisen Bank Ukraine – провідний спеціаліст з маркетингу, 2003-2005
 • АБ «Надра» – IT-директор, директор з маркетингу, 1994-2003
 • АБ «Банк "Інко"», подільська філія – ІТ-спеціаліст, 1993-1994 

Одружений, виховує сина і дочку. Захоплюється футболом та хокеєм на траві.

CERTIFICATE OF COMPLIANCE

Компанія УКРКАРТ із 2007 року щорічно підтверджує статус сумісності зі стандартом PCI DSS у офіційного аудитора QSA (Qualified Security Assessor) — міжнародної компанії Compliance Control.

 cert 2021

PIN SECURITY

Вимоги PCI PIN Security Requirements розроблені для захисту ПІН-кодів при здійсненні транзакцій через банкомати та інші термінальні пристрої, що працюють з банківськими платіжними картками (POS-термінали), а також банківські установи та торгові підприємства.

Реалізація вимог даної програми дозволяє забезпечити захист ПІН-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомата або термінала до обробки в платіжних системах еквайра та емітента.

Компанія УКРКАРТ неухильно дотримується зазначених вимог, що підтверджується публікацією інформації про виконання вимог PIN Security Program на офіційному сайті зареєстрованих сервіс-провайдерів

ORACLE-ПАРТНЕРСТВО

Компанія УКРКАРТ є офіційним партнером Oracle з 2003 року. Корпорація - найбільший у світі постачальник корпоративного програмного забезпечення. Це перша компанія, що розробила корпоративне програмне забезпечення, СУБД (систему управління базами даних), технології сховищ даних і рішення для бізнес-аналізу, а також інтегрованих платформ сервера аплікацій, повністю інтегрованих з Інтернету і мобільними мережами.

Продукти Oracle працюють на різноманітних апаратних платформах і операційних системах. Компанія має понад 230 000 підприємств-клієнтів у більш ніж 145 країнах світу. Корпорація була заснована в 1977 р. у Каліфорнії. Штаб-квартира Oracle розташована в Редвуд Шорс, Каліфорнія.

Флагманський програмний продукт УКРКАРТ - система «Модуль емітента BCZ-CARD+», що розроблена та працює на базі програмних продуктів Oracle.

Статус партнера дає УКРКАРТ право продавати всю лінійку програмних продуктів Oracle, надавати технічну підтримку та послуги з їх адміністрування. 

ПІДТВЕРДЖЕННЯ ВІД НБУ

Платіжна система УКРКАРТ успішно працює на українському ринку з 2001 року. В березні 2015 р. Національний банк України погодив оновлені правила платіжної системи, про що надав відповідне Свідоцтво та виклав інформацію на офіційному сайті.

Разом із тим Національний банк України зареєстрував АТ УКРКАРТ як оператора послуг платіжної інфраструктури, що володіє найбільшою в Україні кількістю статусів – процесинг, кліринг, інформаційний еквайр та технічний еквайр.

from nbu

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КРИПТОСИСТЕМ ТА ЗАСОБІВ КРИПТОГРАФІЧНОГО ЗАХИСТУ

licenziya kripto

 

CERTIFICATE OF COMPLIANCE

Компания УКРКАРТ с 2007 года ежегодно подтверждает статус совместимости со стандартом PCI DSS у официального аудитора QSA (Qualified Security Assessor) — международной компании Compliance Control.

cert 2021

PIN SECURITY

Требования PCI PIN Security Requirements разработаны для защиты ПИН-кодов при осуществлении транзакций в банкоматах и других терминальных устройствах, работающих с банковскими платежными карточками (POS-терминалы), банковскими учреждениями и торговыми предприятиями.

Реализация требований данной программы позволяет обеспечить защиту ПИН-кодов с момента их введения на клавиатуре банкомата или терминала до обработки в платежных системах эквайера и эмитента.

Компания УКРКАРТ неуклонно придерживается указанных требований, что подтверждается публикацией информации о выполнении требований PIN Security Program на официальном сайте зарегистрированных сервис-провайдеров

ORACLE-ПАРТНЕРСТВО

Компания УКРКАРТ является официальным партнером Oracle с 2003 года. Корпорация - крупнейший в мире поставщик корпоративного программного обеспечения. Это первая компания, разработавшая корпоративное программное обеспечение, СУБД (систему управления базами данных), технологии хранилищ данных и решения для бизнес-анализа, а также интегрированных платформ сервера приложений, полностью интегрированных с Интернета и мобильными сетями.

Продукты Oracle работают на самых разных аппаратных платформах и операционных системах. Компания имеет более 230000 предприятий-клиентов больше чем в 145 странах мира. Корпорация была основана в 1977 г. в Калифорнии. Штаб-квартира Oracle расположена в Редвуд Шорс, Калифорния, США.

Флагманский программный продукт УКРКАРТ - система «Модуль эмитента BCZ-CARD+», которая разработана и функционирует на базе программных продуктов Oracle.

Статус партнера дает УКРКАРТ право продавать всю линейку программных продуктов Oracle, оказывать техническую поддержку и услуги по их администрированию.

ПOДТВЕРЖДЕНИЕ ОТ НБУ

Платежная система УКРКАРТ успешно работает на украинском рынке с 2001 года. В марте 2015 Национальный банк Украины согласовал обновленные правила платежной системы, о чем предоставил соответствующее Свидетельство и изложил информацию на официальном сайте.

Вместе с тем Национальный банк Украины зарегистрировал АО УКРКАРТ как оператора услуг платежной инфраструктуры, который имеет наибольшее в Украине количество статусов - процессинг, клиринг, информационный эквайер и технический эквайер.

from nbu

ЛИЦЕНЗИЯ НА РАЗРАБОТКУ КРИПТОСИСТЕМ И УСТРОЙСТВ КРИПТОГРАФИЧЕСКОЙ ЗАЩИТЫ

licenziya kripto

about company

 

ТОВ УКРКАРТ — оператор послуг платіжної інфраструктури з відповідною реєстрацією в Національному банку України. З 1995 року ми розвиваємо бізнес у сфері процесингу платіжних карток, обробки транзакцій та девелопменту програмного забезпечення для фінансових установ. 

Наша спеціалізація:

 • авторизація, кліринг і процесинг карткових транзакцій у платіжних системах VISA Inс, MasterCard Worldwide, UnionPay International, ПРОСТІР

 • інформаційний еквайринг

 • підключення банкоматів, POS-терміналів

 • моніторинг роботи платіжних інструментів

 • програмні рішення й сервіси для роздрібного банкінгу

Наші переваги:

 • індивідуальний підхід та кастомізовані рішення

 • можливість запуску окремих сервісів без повної міграції

 • супровід менеджера в індивідуальних проєктах із платіжними системами

 • багаторічний досвід робіт із платіжними системами

 • гнучка тарифікація

 • швидкий запуск нових банківських продуктів під ключ

 • аутсорсинг рішень

СТАТУСИ

statusi ua

 

ukrpost ukr-gaz-bank alpary bank sich bank globusbank oxibank trastcapital kominvest alliancebank policombank unex bank universal-bank PUMB Ubib bank unex-bank poltav-bank

     

Перелік юридичних осіб, яким АТ «УКРКАРТ» надає послуги як оператор послуг платіжної інфраструктури:

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АЛЬПАРІ БАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КБ "ГЛОБУС»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМІНВЕСТБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОКСІ БАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «Полтава-банк»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СКАЙ-БАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «БАНК СІЧ»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКБ "Траст-Капітал»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО АКЦІОНЕРНИЙ БАНК «УКРГАЗБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЮНЕКС БАНК"

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРБУДІНВЕСТБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК АЛЬЯНС"

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛІКОМБАНК»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «УКРПОШТА»

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АДЕМІО»

Історія компанії

 • УКРКАРТ розпочав комплексну співпрацю з ПАТ "РВС БАНК" і ПАТ "БАНК АЛЬЯНС" у частині емісії та еквайрингу платіжних карт національної платіжної системи "ПРОСТІР".
 • УКРКАРТ виграв тендер на обслуговування ПАТ "УКРПОШТА" у  частині емісії та еквайрингу платіжних карт міжнародної платіжної системи MasterCard World Wide, VISA International і НПС "ПРОСТІР".
 • УКРКАРТ розпочав перехід на процесингове рішення SmartVista від компанії БПЦ (замість Base24).
 • "Промінвестбанк" розпочав проведення операції з використанням технології 3D-Secure за допомогою модуля ACS системи SmartVista від компанії УКРКАРТ.
 • Сертифікація процесингу по операціях «CONTACTLESS».  Підтвердження міжнародного стандарту безпеки PCI PIN Security і PCI DSS 3.1.  Увійша в ТОП-5 лідерів Європи за версією Data Integrity Compliance Program.
 • Новий корпоративний стиль компанії, створено проектний офіс та затверджена оновлена версія правил ПС УКРКАРТ.
 • Початок емісії студентських карт. Кіоски Укрплат сертифіковані в УкрСЕПРО. Взятий на обслуговування банк Стандарт.
 • Придбання та підготовка до введення в експлуатацію нової апаратної платформи HP NS 2304.  Проведена сертифікація HP Atalla.

 • Підтвердження відповідності міжнародному стандарту безпеки PCI PIN Security 2.1.
 • Отримання офіційного підтвердження сертифікації функціонала Money Transfer від міжнародної платіжної системи VISA.
 • Компанія стала лауреатом конкурсу ACI EXCELLENCE AWARDS в номінації Merit Recognition Recipients, представивши проект ATM MONITORING SYSTEM.
 • MasterCard Worldwide сертифікувала АТ УКРКАРТ для випуску засобів платежів за технологією MasterCard PayPass.
 • УКРКАРТ в черговий раз підтвердила відповідність стандарту PCI DSS 2.0

  Компанія підтвердила відповідність стандарту PCI DSS 2.0.

 • УКРКАРТ - технічний еквайр в НСМЕП
 • Сертифікація в МПС MasterCard за програмою MasterCard SecureCode
 • Запровадження карт із online-активацією через термінальну мережу
 • Запровадження персоналізації EMV-карт із чипом для платіжних систем Visa і MasterCard
 • Диплом за реалізацію найбільшої кількості спільних проектів із представництвом MasterCard Europe.
 • Розробка та запровадження власного вуличного термінала самообслуговування.
 • Отримання сертифіката від MasterCard, що підтверджує право використання банками інтегрованого програмного забезпечення УКРКАРТ EMV POS.
 • Учасник виставки «Іноватика в освіті України»
 • Запуск системи грошових переказів UkrCard Money Transfer
 • Міграція на оновлену платформу Direct Exchange
 • Презентація термінала самообслуговування «УкрПлат-0312».
 • Міграція авторизаційної системи MasterCard з EpsNet на BankNet.
 • Сертифікат МОЗ України на ТС «УкрПлат-0312».
 • Підключення першого банкомата з функцією Cash-In (NCR 6676).
 • Сертифікація програмного забезпечення POS-термінала (Sagem OMNI Smart+) з обслуговування карток НСМЕП-1.
 • Реєстрація торговельного знаку «УкрПлат».
 • Компанія УКРКАРТ першою в Україні отримала сертифікат PCI DSS Compliant.
 • Оновлення програмно-апаратної платформи.
 • Введення в експлуатацію серверів підвищеної потужності.
 • Міграція процесингового центру на нову версію програмного забезпечення BASE24.
 • Початок емісії платіжних карток УКРКАРТ із чипом.
 • Запровадження нових моделей термінального обладнання.
 • Використання 3DES-шифрування на всіх банкоматах.
 • Введення системи M-Banking в режим промислової експлуатації.
 • Введення в експлуатацію системи online-моніторингу шахрайських дій PRM-Merchant.
 • Сертифікація емісії та еквайрингу платіжних карток стандарту EMV.
 • Персоналізація першої картки з чипом стандарту EMV.
 • Введення в експлуатацію системи online-моніторингу шахрайських операцій PRM-Debet.
 • Впровадження технології VPN-UkrCard (Virtual Private Network).
 • Отримання статусу сертифікованого партнера Oracle в Україні.
 • Статус офіційного дистриб’ютора обладнання компанії NBS.
 • Сертифікація ПЦ УКРКАРТ в платіжній системі VISA як Third Party Processor (TPP).
 • Початок надання послуг в режимі міжбанківського обслуговування карток банків-учасників ПС УКРКАРТ.
 • Приєднання до ПС УКРКАРТ банків «Ажіо», «Діамант», «ІнвестБанк», «Полтава-Банк», «Регіон-банк», «УБП» та «Укргазбанк».
 • Сертифікація принципових членів МПС Europay – банку «Україна» та «Укргазбанку».
 • Емітовано першу картку платіжної системи УКРКАРТ.
 • Сертифікація ПЦ УКРКАРТ в платіжній системі Europay.
 • Затвердження в НБУ операційних правил та положення про ПС УКРКАРТ.
 • Реєстрація торговельної марки УКРКАРТ.
 •  

 • Введення процесингового центру УКРКАРТ в режим промислової експлуатації.
 • Початок процесингової компанії АТЗТ «Банкомзв’язок-ЕПС», яка невдовзі зазнала ребрендингу як УКРКАРТ.