Компанія УКРКАРТ здійснила сертифікацію та розпочала процесинг платіжних карток з функцією безконтактних платежів Contactless (до серпня 2015 р. – PayPass) міжнародної платіжної системи MasterCard.

Технологія Contactless прискорює та спрощує процес оплати – достатньо лише прикласти карту до спеціального термінала, який зчитує дані та верифікує операцію.

«Вже зараз УКРКАРТ може запропонувати банкам-емітентам послуги з випуску гібридних платіжних карток, що містять чип та антену для безконтактної оплати, а також годинників і браслетів із відповідною функцією. Наступним нашим кроком у впровадженні нових платіжних технологій стане початок емісії цифрових карток у мобільних телефонах за технологією Host Сard Еmulation», - зазначив Голова Правління УКРКАРТ Олексадр Пранов.

«Після запуску Contactless для MasterCard були вдосконалені всі системи нашого процесингового центру, що дозволяє також розпочати емісію карток Paywave для Visa», - уточнив заступник Голови Правління УКРКАРТ з технічних питань Віталій Богданов.

Емісію безконтактних карт на процесинг УКРКАРТ у січні було розпочато «Комерційним інвестиційним банком» та банком «Глобус».

Нагадаємо:

Компанія УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками ПРОСТІР (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.