Компанія УКРКАРТ посіла місце в топ-5 лідерів у Європі за результатом щорічного моніторингу Data Integrity Compliance Program від міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

Починаючи з 2013 року MasterCard Worldwide надає премію найнадійнішим партнерам компанії в рамках програми Data Integrity Compliance Program. Ця програма розроблена з метою моніторингу цілісності, якості даних з авторизації та клірингу емітентів, еквайрів та уповноважених ними процесингових установ – в інтересах технологічної відповідності вимогам платіжної системи MasterCard.

Моніторинг повинен підтвердити стандарти ефективності та коректності обробки транзакцій з боку учасників, підвищити рівень обслуговування платіжних карток, мінімізувати ризики опротестування транзакцій та зменшити фінансові витрати банків та їх клієнтів.

«Те, що УКРКАРТ підтвердила свою відповідність стандартам якості та технологічним вимогам платіжної системи MasterCard, мотивує нашу команду до поступального розвитку та подальшої модернізації компанії» - зазначив Голова Правління УКРКАРТ Олександр Пранов.

Нагадаємо:

Компанія УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками ПРОСТІР (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.