16 лютого 2016 року акціонерна компанія УКРКАРТ призначила нового Голову Правління.

Ним став 36-річний менеджер Олександр Анатолійович Пранов. «Для нас важливо, що Олександр Пранов, маючи освіту кібернетика, більше 16 років своєї кар’єри віддав саме розвитку роздрібного банкінгу та платіжних систем. За останні два роки, відколи він обіймав посаду першого заступника Голови Правління УКРКАРТ, компанія досягла приросту чистого прибутку на рівні 60 % порівняно з 2013 роком, частка ринку УКРКАРТ виросла до 15 %. Зрештою компанія набула максимальної кількості статусів від НБУ. Тож дане призначення є результатом внеску Олександра Анатолійовича у розвиток профільного бізнесу компанії», - заявив голова наглядової ради УКРКАРТ Геннадій Поліщук.

Рада подякувала попередньому голові правління Сергію Нехом’яжу за рік плідної співпраці. «Сергій Олексійович прийняв компанію навесні 2015 року в непростий період зміни структури власності УКРКАРТ як бізнес-активу, провів оптимізацію корпоративної структури та санацію операційних видатків. Він залишається в команді на посаді радника Голови Правління з маркетингу. Його досвід важливий для нас у розвитку проектів з прицілом на масову аудиторію», - уточнив Генадій Поліщук.

«На сьогодні кожен четвертий діючий банк є клієнтом процесингу УКРКАРТ. Ккомпанія є сертифікованим процесинговим оператором у міжнародних платіжних системах Visa та MasterCard. Але процесинг у подальшому не повинен бути нашим основним системним бізнесом. Ми активно розширюємо спектр IT-послуг для В2В-ринку та спеціалізованих програмних рішень для платіжних систем нового покоління», - зазначив Олександр Пранов.

Щодо планів у середньостроковій перспективі новий Голова Правління зазначив:

«Розрахована на три роки стратегія розвитку УКРКАРТ передбачає оновлення функціоналу майже на 70 % від теперішнього. Усі ці інновації вимагають зміни як технології управління компанією, так і оновлення її формального інтерфейсу. Ми вже розпочали ребрендинг і найближчим часом презентуємо широкій діловій аудиторії новий корпоративний стиль УКРКАРТ. Бренд має стати сучаснішим, адаптованим під новітні комунікаційні платформи та відомим більш широкій клієнтській аудиторії, яка виходить за рамки ринку банківського аутсорсигу. Адже ми серйозно націлені на розробки сервісів для платіжних систем масового вжитку, а це вимагає принципово нових візуальних ідентифікаторів», - уточнив завдання з ребрендингу Олександр Пранов.

Нагадаємо, Олександр Пранов є випускником економіко-правового факультету Донецького державного університету, який закінчив у 2001 році з червоним дипломом. З 2009 по 2014 рр. обіймав посаду директора департаментів платіжних карт і клієнтських сервісів в «Промінвестбанку». Перед тим - менеджерські посади в роздрібному банкінгу Credit Agricole Group (2008-2009) і «Укргазбанку» (2003-2007). Свій професійний шлях в УКРКАРТ Олександр Анатолійович розпочав з 2014 року на посаді першого заступника Голови Правління. Одружений, активно займається спортом (кінний спорт, баскетбол), а також громадськими волонтерськими проектами.

Нагадаємо:

Компанія УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками ПРОСТІР (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.