Компанія УКРКАРТ посіла друге місце за показником кількості платіжних карток, які обслуговує її процесинговий центр. Така статистика опублікована НБУ станом на 1 жовтня 2015 року. Частка ринку, яку контролює УКРКАРТ, поступально зростає – з 11,7 % на 01.01.2014 до 14,03 % на 01.10.2015.

«Заголом в Україні незалежними процесинговими центрами та процесингом тих банків, які надають відповідні послуги на аутсорсингу, обслуговуються близько 4,3 млн карток. З них безпосереднього в УКРКАРТ - понад 820 тисяч», - пояснив перший заступник Голови Правління компанії Олександр Пранов.

Таким чином, УКРКАРТ разом із UPC та процесинговим центром ПУМБу входить у ТОП-3 компаній за кількістю банків у своєму «процесинговому портфелі». На сьогодні клієнтами УКРКАРТ є 17 банківських установ. Частка ринку компанії за цим показником становить близько чверті, якщо не враховувати банківські структури, які перебувають у стані ліквідації або банкрутства.

«Останній рік спостерігається тенденція до явної санації банківського ринку, відповідно, скорочення емісії карток. У той же час незалежні процесингові компанії мають більше переваг, оскільки формують диверсифікований портфель клієнтів, а також здатні запропонувати найвищий рівень безпеки та технологічності операцій», - зазначив Олександр Пранов.

«Передавати власний процесинг на аутсорсинг спеціалізованим компаніям є доволі поширеною в європейських країнах практикою. Як демонструє досвід європейських банків, це сприяє формуванню конкурентного середовища, а, отже, підвищує ефективність ринку загалом», - резюмував голова правління УКРКАРТ Сергій Нехом’яж.

Нагадаємо:

Компанія УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками ПРОСТІР (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.