Компанія УКРКАРТ вчергове підтвердила цілковиту відповідність міжнародному стандарту безпеки PCI PIN Security.

УКРКАРТ є однією з небагатьох українських процесингових компаній, яка з 2007 року регулярно проходить аудит підтвердження відповідності стандарту PCI PIN Security. Ці вимоги розроблені задля вдосконалення захисту PIN-кодів під час здійснення транзакцій в банкоматах і POS-терміналах, а також завантаження ключів захисту в термінальні пристрої. Цього року аудиторський звіт формується відповідно до останньої версії стандарту – PCI PIN Security Requirements 2.0», - заявив перший заступник Голови Правління компанії Олександр Пранов.

«Крім того, УКРКАРТ розпочав щорічний аудит PCI DSS, який проводить міжнародна компанія Trustwave.

«Trustwave, як відомо, лідер ринку сертифікації у цій сфері, і ми очікуємо грунтовного випробування наших виробничих потужностей на предмет безпеки зберігання даних клієнтів», - уточнив заступник Голови Правління компанії з технічних питань Віталій Богданов.

Як зазначив голова правління УКРКАРТ Сергій Нехом’яж, на додаток до повного комплекту міжнародних статусів компанія в цьому році першою виконала вимоги регулятора щодо реєстрації процесингового центру, що діє в Україні, як національного оператора платіжної інфраструктури. «По суті ми - єдина на сьогодні в Україні процесингова компанія, яка в повній мірі відповідає міжнародним стандартам і вимогам НБУ щодо безпеки платежів», - констатував Голова Правління УКРКАРТ.

Нагадаємо:

Компанія «Укркарт» 20 років розвиває бізнес у сфері процесингу. Обслуговує картки міжнародних платіжних систем Visa International, MasterCard Worldwide та національних – НСМЕП, УКРКАРТ. Клієнтами «Укркарт» є кожний четвертий банк в Україні. На сьогодні «Укркарт» володіє найбільшим переліком статусів від НБУ та міжнародних платіжних систем: процесинг, кліринг, інформаційний та технічний еквайр.