Компанія УКРКАРТ отримала нового партнера з обслуговування банківського процесингу - KSG BANK.

«Технологічно до міграції KSG BANK на процесинговий центр УКРКАРТ наші спеціалісти готувалися більше півроку. Цей процес включав як розробку ПЗ і тестування, так і процедуру інтеграції з іншими системами банку. Безпосередньо підключення відбулося 4 листопада 2015 року і тривало трохи більше шести годин», - повідомив перший заступник Голови Правління УКРКАРТ Олександр Пранов.

«Це перший досвід використання продукту BCZ-ABS у підключенні до нашого процесингу. Але вже можна констатувати, що BCZ-ABS на практиці успішно вирішує покладені на нього завдання з побудови регуляторної звітності для НБУ та ФГВФ, забезпечення роботи операціоністів із єдиною системою – АBS банку – та організації автоматичного обміну даними. Невдовзі система буде адаптована під продукти інших розробників, зокрема, СS», - уточнив заступник Голови Правління УКРКАРТ з технічних питань Віталій Богданов.

Важливо, що підключення відбулося з використанням нового програмного продукту УКРКАРТ – системи BCZ-ABS. Це дозволило інтегрувати систему Scrooge, розробником якої є компанія LimeSystems, із картковим бек-офісом BCZ-CARD+ власної розробки УКРКАРТ.

Нагадаємо, BCZ-CARD+ - це програмний комплекс для адміністрування банківських систем, розроблений спеціалістами УКРКАРТ як повноцінна система банківського операційного дня для роботи з платіжними картками (картковими рахунками) емітентів та обліку операцій.

Співпраця УКРКАРТ та KSG BANK вже найближчим часом дозволить поліпшити послуги дистанційного обслуговування платіжних карт KSG BANK в рамках системи інтернет-банкінгу, надасть спеціалістам банку технічну можливість самостійно створювати нові послуги, а також вдосконалити функціонал з підтримки клієнтів.

Нагадаємо, банківський процесинг на сьогодні - основний бізнес «УКРКАРТ». Процесинговий центр компанії обслуговує майже чверть всіх українських банків. Найбільшим за обсягом активів у портфелі компанії є «УКРГАЗБАНК».

Компанія «УКРКАРТ» 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками НСМЕП, УКРКАРТ, Visa International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України, а також розробка спеціалізованого ПЗ для платіжних операцій.

KSG BANK – банк з українським капіталом, належіть до банків IV групи (за класифікацією НБУ). На ринку України працює з 1993 року. Має на поточний момент активів в розмірі понад 421 млн грн. У поточному році вперше в своїй історії пройшов міжнародний фінансовий аудит та увійшов у ТОП-15 рейтингу надійності банківських депозитів за версією "Стандарт-Рейтинг" (за підсумками першого півріччі 2015 р.).