Компанія УКРКАРТ отримала офіційне підтвердження сертифікації функціоналу Money Transfer від міжнародної платіжної системи VISA. Відтепер УКРКАРТ виступає гарантом безпеки переказів VISA Direct для своїх банків-партнерів та їх клієнтів.

«Дозвіл виконувати операції VISA Direct через прямий інтерфейс із платіжною системою - крок у розвитку технологій та сервісів УКРКАРТ. Це підтвердження здатності нашої команди реалізовувати та впроваджувати складні інтеграційні проекти з міжнародними партнерами», - прокоментував рішення VISA Заступник Голови Правління УКРКАРТ Віталій Богданов.

Нагадаємо, механізм VISA Direct є високотехнологічним сервісом миттєвих P2P-переказів, який дозволяє пересилати кошти між будь-якими картками VISA.

Першим учасником, що приєднається до проекту з інтеграції інтерфейсу VISA Direct, після розробки необхідного функціоналу та проходження узгоджувальних процедур, стане АБ «УКРГАЗБАНК».

«Компанія УКРКАРТ першою зробила крок у запровадженні операцій VISA Direct безпосередньо через прямий інтерфейс із платіжною системою – VISA API. Ця технологія для України є унікальною, і ми готові зробити її максимально поширеною та інтегрованою», - зазначив Голова Правління УКРКАРТ Сергій Нехом’яж.

 

Нагадаємо:

Компанія УКРКАРТ 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками НСМЕП, УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України, а також розробка спеціалізованого ПЗ для платіжних операцій.