Компанія УКРКАРТ успішно завершила тестування програмного забезпечення POS-терміналів торговельної марки Symlink на сумісність роботи з власним процесинговим центром при взаємодії за протоколом BASE24 (SPDH).

Підтвердженням події став Сертифікат відповідності, підтверджуючий коректність проведення операцій з використанням карток з магнітною смугою та контактним чипом (EMV, CPA Contact), платіжних систем VISA Int., MasterCard Worldwide та «УКРКАРТ», який Компанія надала ексклюзивному представнику тайванського виробника обладнання Symlink в Україні, ТОВ «ЛІБРА-КОНСАЛТ».

Libra Symlink 0001Libra Symlink 0002

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» - одна з перших технологічних компаній України (рік заснування 1995) Компанія працює у напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх клієнтів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.