Початок осіннього бізнес-сезону УКРКАРТ відзначила святкуванням свого XX-річчя. Розуміючи, що в успіху В2В-бізнесу фундаментальна роль відведена клієнтам, колектив компанії вирішив віддячити вірним супутникам, з якими УКРКАРТ пов'язує не один день плідної співпраці.

«Що символізує свято дня народження?», - звичайно ж, торт! Двадцять замовлених тортів відправилися до офісів вірних клієнтів, де були вручені зі словами щирої вдячності за багаторічну довіру до АТ УКРКАРТ.

«Наш ринок дуже молодий. Багато учасників вийшли на нього всього декілька років тому. Чимало бізнесів в силу різних причин зійшли з дистанції. Саме тому для нас дуже важливо та цінно бачити рядом партнерів і клієнтів, яких знаємо довгі роки. Ми раді тому, що, незважаючи на кризи та турбулентності ринок рухається вперед, колеги зберігають бадьорість духу та хорошу бізнес-форму. Також вдячні за величезний кредит довіри, який «УКРКАРТ» щоденно отримує у вигляді права працювати з вашими грошима. Впевнений, що ми виправдаємо його, як робили це перші двадцять років життя компанії», - подякував клієнтам Голова Правління АТ УКРКАРТ Сергій Нехом‘яж.

Довідка про компанію:

АТ УКРКАРТ - одна з перших технологічних компаній України (рік заснування 1995), що працює у напрямі комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх клієнтів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.