Компанія «УКРКАРТ» та АТ «КОМІНВЕСТБАНК» в рамках спільного проекту реалізувала сервіс прийому платежів для Головного управління ДМС у Закарпатській області. Сервіс реалізовано з метою оптимізації процесу прийому платежів від населення при оформленні та видачі паспортів для виїзду за кордон, в т.ч. біометричних.

В результаті роботи сервісу платник отримав можливість, за допомогою спеціального банківського терміналу самообслуговування, без черг виконати необхідні платежі, тим самим знімаючи навантаження з працівників міграційної служби і банку та отримати швидкий, зручний та якісний сервіс.

Сервіс успішно впроваджено у м. Мукачево. Найближчим часом планується поширення цієї послуги по всіх відділеннях Міграційної служби Закарпаття.

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» - одна з перших технологічних компаній України (рік заснування 1995) Компанія працює у напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх клієнтів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.