Успішно здійснивши тестування, УКРКАРТ отримала сертифікати про сумісність програмного забезпечення банкоматів, які постачає на ринок, з процесинговою системою УПЦ.

Отриманий документ підтверджує право АТ «УКРКАРТ» здійснювати операції із застосуванням обладнання УКРАЇНСЬКОГО ПРОЦЕСИНГОВОГО ЦЕНТРУ.
Відтепер банки, що експлуатують термінали виробництва компанії NCR (США), отримали можливість користуватись сервісом двох офіційних постачальників послуг для цього обладнання.

«Ми пройшли сертифікацію для того, щоб мати можливість побудувати співпрацю з банками, які ще не користувались послугами процесингу УКРКАРТ. До цього часу кожен покупець терміналу NCR був прив’язаний до сервісу постачальника. Аналогічно, можливості вендора заробляти на технічному обслуговуванні обмежувались лише проданим обладнанням. Відтепер у банків та у нас, вендорів, з’явилося удвічі більше можливостей. УКРКАРТ, як постачальник і сервісна компанія, оперує вичерпним комплексом послуг щодо бізнесу банкоматів. Ми продаємо обладнання, надаємо банкомати в оренду, забезпечуємо їх процесинг та комплексну підтримку першої та другої ліній – від заміни паперу до відновлення роботи терміналів після збоїв. Впевнений, що вже найближчим часом у професійності команди УКРКАРТ переконаються нові клієнти», - прокоментував подію Голова Правління АТ «УКРКАРТ» Сергій Нехом’яж.

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» - одна з перших технологічних компаній України (рік заснування 1995) Компанія працює у напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх клієнтів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.