Компанія ACI Worldwide, визнаний світовий лідер на ринку систем електронної обробки транзакцій та один з ведучих міжнародних постачальників електронних платіжних систем, визначила лауреатів щорічного конкурсу ACI EXCELLENCE AWARDS, на який партнери та клієнти ACI Worldwide (USA) представили свої рішення, реалізовані на базі продуктів ACI. Новими лауреатами стали проекти, реалізовані у всьому світі в 2014 році.

Представивши на конкурс проект «ATM MONITORING SYSTEM», «УКРКАРТ» вперше стала лауреатом, потрапивши в номінацію Merit Recognition recipients. Сусідами української компанії, серед лауреатів, стали імениті гравці світового ринку, такі як ABN AMRO, Dupont Community Credit Union та інші.

Високу оцінку «ATM Monitoring System» від «УКРКАРТ», отримав завдяки прогресивній функціональності рішення.

«Система дозволяє через веб-інтерфейс безперервно моніторити роботу банкоматів в декількох мережах банкоматів (АТМ) різних банків, підключених до процесингового АТ «УКРКАРТ». Користувачу доступний інформативний графічний інтерфейс, що відображає статистику операцій, стан обладнання та журнал операцій. Крім того, в режимі реального часу відображається актуальна інформація про завантаження банкоматів купюрами, темпу їх витрачання, а також прогнозні дані для планування поповнення пристроїв грошима.

Унікальність нашої системи «ATM Monitoring System» в тому, що навіть звичайний користувач платіжної картки – приватна особа – може отримати інформацію про стан банкомату, який його зацікавив. Для цього частина функціоналу системи ми вивели у відкритий доступ на нашому веб-сайті та в системі мобільного банкінгу M-Banking, де відображається інформація про те, чи включений банкомат, чи є в ньому гроші тощо», – коментує технічний директор компанії Віталій Богданов.

«Наша система, в певній мірі, має властивості самонавчання. Отримана статистика доповнює те, що система «знає» та при виявленні будь-яких нетипових відхилень в роботі задіюються потужні аналітичні алгоритми, на основі яких приймається рішення про те, чи є подія загрозою», – додав керівник Компанії-переможця Сергій Нехом‘яж.

 UkrCard 9

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» - одна з перших технологічних компаній України (рік заснування – 1995), працює в напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх клієнтів. «УКРКАРТ» здійснює розробку та супроводження програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процесинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує картки міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, українських НСМЕП та «УКРКАРТ». Клієнтами «УКРКАРТ» є кожний четвертий банк в Україні.