Загальні збори акціонерів АТ «УКРКАРТ», що відбулися 27 квітня 2015 року, затвердили результати діяльності компанії у 2014 році. 

Відповідно до звітності АТ «УКРКАРТ» чистий прибуток Товариства у 2014 році становить 27 119 тис. грн. Рішенням Загальних зборів акціонерів, чистий прибуток у повному обсязі буде спрямовано до резервного фонду.

«Незважаючи на кризові явища у економіці країни, наша компанія є стабільно прибутковою, що є наочним підтвердженням високої якості стратегії УКРКАРТ. Минулий рік був дуже продуктивним для нас не тільки з точки зору прибутковості. Ми здійснили серйозне технічне переоснащення, впровадили декілька нових продуктових рішень та реалізували з клієнтами низку інноваційних проектів. У акціонерів та менеджменту є чітке бачення розвитку компанії і ми маємо серйозні плани щодо подальшого впливу на вітчизняний ринок», прокоментував новину Сергій Нехомяж, Голова Правління АТ «УКРКАРТ».

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» одна з перших технологічних компаній України (рік заснування 1995) Компанія працює у напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх кліентів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.