Національний банк України зареєстрував АТ «УКРКАРТ» як оператора послуг платіжної інфраструктури, який має найбільший в Україні перелік статусів – процессинг, кліринг, інформаційний еквайр та технічний еквайр. 

«Незважаючи на те, що платіжна інфраструктура України сформувалась досить давно і налічує певну кількість компаній, минулого року НБУ зобов’язав усіх операторів нашого ринку пройти процедуру реєстрації у відповідному реєстрі. На сьогоднішній день УКРКАРТ – перша незалежна процесингова компанія, яка пройшла цю процедуру. Відтепер ми не тільки де-факто надаємо найбільший перелік послуг серед процесингових компаній, але й маємо для цього всі підтвердження, що визначені Регулятором», - прокоментував подію Олександр Пранов, Перший заступник Голови Правління АТ «УКРКАРТ».

Довідка про компанію:

АТ «УКРКАРТ» найстаріша процесингова компанія України (рік заснування 1995). Компанія працює у напрямку комплексного забезпечення транзакційного бізнесу своїх кліентів. УКРКАРТ здійснює розробку та супровід програмного забезпечення для транзакційного бізнесу; постачає банківське обладнання, забезпечує процессинг транзакцій на власних потужностях. Компанія обслуговує карти міжнародних платіжних систем VISA, MasterCard, НСМЕП та УКРКАРТ. Клієнтами УКРКАРТ є кожний четвертий банк в Україні.