Компанія «УКРКАРТ» вчергове отримала сертифікацію відповідності стандарту безпеки PCI DSS від компанії TrustWave.

Міжнародна компанія TrustWave є офіційним аудитором QSA (Qualified Security Assessor) щодо відповідності стандартам безпеки платежів і лідером ринку сертифікації у цій сфері. Починаючи з 2007 року,TrustWave щорічно підтверджує статус безпеки УКРКАРТ наданням відповідного сертифікату.

«Випробування наших виробничих потужностей на предмет безпеки зберігання даних підтверджує статус технологічної готовності УКРКАРТ обслуговувати клієнтів в рамках усіх взятих на себе зобов’язань щодо конфіденційності», - зазначив Заступник Голови Правління УКРКАРТ з технічних питань Віталій Богданов.

Повний список сертифікованих провайдерів платіжних систем за критеріями VISA:

http://www.visa.com/splisting/searchGrsp.do

«Той факт, що з шести українських компаній, які надають процесингові послуги, лише три підтвердили сертифікат надійності PCI DSS, свідчить про високі стандарти, яким повинна сьогодні відповідати технологічна інфраструктура, що забезпечує транзакції та конфіденційність даних платіжних карток. Безпека – це не разове досягнення, а постійний процес, вимоги якого зростають пропорційно розвитку технологій», – резюмував Голова Правління УКРКАРТОлександр Пранов.

Нагадаємо:

Компанія «Укркарт» більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.