KSG BANK продовжив співпрацю з процесинговим центром УКРКАРТ, обравши для обслуговування платіжних карток в якості банка-спонсора ПУМБ. Сторони підтвердили завершення процесу міграції 1 липня 2016 року.

Попередньо KSG BANK співпрацював із банком-спонсором «Хрещатик». Із квітня 2016 року KSG BANK мусив обирати нового принципового члена міжнародних платіжних систем через ліквідацію банку «Хрещатик» за рішенням НБУ.

Нагадаємо, що міжнародні платіжні системи VISA International і MasterCard розрізняють дві форми членства – принципове та асоційоване. Напряму VISA International і MasterCard співпрацюють лише з принциповими членами, тоді як банки-асоційовані члени розвивають свій картковий бізнес за посередництвом банків-спонсорів. Останніми виступають виключно принципові члени міжнародних платіжних систем.

Відтепер саме ПУМБ є банком-спонсором KSG BANK у платіжній системі VISA International.

«Завдяки лояльності KSG BANK відбулося унікальне для українського ринку співробітництво між ПУМБ як банком-спонсором та процесинговою компанією УКРКАРТ», – підкреслив голова правління УКРКАРТ Олександр Пранов.

ДОВІДКА:

KSG BANK працює на ринку України з 1993 року. Банк є універсальною фінансовою установою, що надає послуги юридичним та фізичним особам (розрахунково-касове обслуговування, здійснення валютних операції, оренда індивідуальних сейфів), пропонує депозитні програми та кредитування. Пріоритетом банку є підтримка малого та середнього бізнесу.

ПУМБ – універсальний банк з українським капіталом, який входить в десятку найбільших фінінститутів країни за ключовими фінансовими показниками. Банк володіє власним процесинговим центром. Банк є принциповим членом міжнародної карткової платіжної системи Visa International з 1996 року та принциповим членом МПС MasterCard Worldwide з 1993 року. Згідно з офіційною інформацією, банк надає спонсорські послуги 25 асоційованим учасникам міжнародних платіжних систем.

УКРКАРТ більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.