Компанія УКРКАРТ адаптувала свої процесингові рішення та еквайрингове обладнання для роботи з новими ідентифікаторами платіжних карток 2ххххх міжнародної платіжної системи MasterCard.

Запровадження нових ідентифікаторів (перші шість цифр картки) відбулося у відповідь на невпинне зростання обсягів карткового ринку в світі. Ідентифікаторів, що починаються з номерів «5» і «6», в перспективі не вистачатиме для забезпечення карткової емісії в платіжній системі MasterCard.

Для підтримки нової категорії карток від MasterCard були внесені зміни в авторизаційні та клірингові налаштування процесингового центру УКРКАРТ та змінені параметри термінального обладнання - банкоматів, банківських і торгівельних POS-терміналів.

Одночасно були передбачені відповідні зміни у системі УКРКАРТ MoneyTransfer, що відповідає за сервіс переказу коштів між платіжними картками, а також у модулі, що забезпечує функціональність сервісу 3D-Secure під час проведення операцій в інтернет-мережі.

Також зазначимо, що нещодавно компанія УКРКАРТ спільно з MasterCard завершила тестування інтеграції системи карткових переказів УКРКАРТ із API MasterCard MoneySend. Наразі повноцінний запуск Р2Р-переказів залежіть від розвитку цього сервісу банками-партнерами.

Нагадаємо, сервіс Р2Р забезпечує миттєві перекази коштів із використанням інтернет-браузеру, мобільного телефону або термінала самообслуговування між будь-якими платіжними картками. Для здійснення транзакції достатньо лише номера картки відправника, а також картки отримувача.

Аналогічний сервіс прямих грошових переказів VISA Direct від міжнародної платіжної системи VISA компанія УКРКАРТ реалізувала ще в 2015 році.

 

ДОВІДКА:

Компанія «Укркарт» більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.