Процесинговий центр компанії УКРКАРТ прийняв на обслуговування картковий портфель Полікомбанку. Про завершення міграції сторони повідомили 22.08.16.

Процес міграції на новий процесинг відбувся без перевипуску карт і тривав менше трьох місяців. Технічно міграція була завершена 17.08.16, час простою становив 12 годин (з 20:00 до 08:00), що на дві години менше передбаченого.

Внаслідок міграції Полікомбанк отримав можливість розвивати нові напрями бізнесу в рамках платіжної системи «ПРОСТІР».

«Співпраця з УКРКАРТ дозволить банку запустити такі сервіси, як випуск електронних грошей, P2P-перекази, а також розвивати еквайринг карт ПС «ПРОСТІР» в мережі Інтернет», - уточнив Микола Тарасовець, голова правління Полікомбанку.

Раніше Полікомбанк обслуговувався на процесингу банку «Хрещатик» із залученням процесингу-маршрутизатора НБУ.

«Завдяки УКРКАРТ вперше в Україні було здійснено міграцію з одного процесингу на інший банку-члена національної платіжної системи «ПРОСТІР», - повідомив Сергій Шацький, директор департаменту роздрібних платежів Національного банку України.

В результаті міграції кількість банкоматів платіжної інфраструктури УКРКАРТ у Чернігівській області зросла більш ніж у чотири рази.

В УКРКАРТ також констатували, що даний проект суттєво розширив спектр послуг компанії щодо відкритості та гнучкості власної процесингової платформи.

«Перш за все, ми розширили спектр постачальників термінального обладнання, які можуть бути обрані нашими банками-клієнтами. В даному разі до нашого процесингового центру було підключено обладнання Wincor за протоколом DDC від компанії «Реноме-Смарт». Також найближчими днями буде здійснено запуск POS-терміналів Verifone від постачальника і розробника ПЗ компанії INPAS. І перше, і друге було б неможливим поза рамками нашої стратегії відкритості», - уточнив Олександр Пранов, голова правління УКРКАРТ.

Нагадаємо, УКРКАРТ останні півтора року широко застосовує інтерфейси з інтеграції з усіма наявними в Україні системами ОДБ. Банки-клієнти компанії можуть обирати обладнання будь-якого постачальника банкоматів і POS-терміналів, а також працювати з будь-яким банком-спонсором.

Довідка:

ПОЛІКОМБАНК – універсальний банк, працює в Україні з 1994 року, є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, має брокерські контори на Українській міжнародній фондовій біржі й Українській фондовій біржі. З 2002 року є членом національної системи масових електронних платежів. Детальніше: http://www.policombank.com/

УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (кол. НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг із реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр».