Інтеграцію з картковим процесингом УКРКАРТ пройшла система iFOBS.WebPrivate, що надає приватним клієнтам банку платформу інтернет-банкінгу. У банку «Глобус» вона отримала назву World24.

Однією з особливостей цієї системи є опція, що дозволяє в інтерфейсі користувача переглядати курси валют за операціями з платіжними картами.

«Для нас важливо, що ще один вендор почав використовувати технології УКРКАРТ для розвитку інтернет-банкінгу. Хочу зазначити, що фахівці компанії CS першими реалізували підключення за допомогою найбільш актуальної версії нашого протоколу Ukrcard API (2.0). Решта вендорів ще проводять тестування або працюють із попередніми версіями», - уточнив заступник голови правління УКРКАРТ з технічних питань Віталій Богданов.

Довідка

CS належить до «великої четвірки» лідерів українського ринку систем автоматизації для банків та страхових компаній. Майже половина українських банків використовують ПЗ від CS. Компанія є партнером корпорацій Oracle, IBM, HP, VMWare, Dell і Microsoft, з 2010 р. володіє статусом Oracle Platinum Partner.


УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (кол. НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг із реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр».