21 квітня 2017 року відбулися щорічні Загальні збори акціонерів АТ «УКРКАРТ», що затвердили результати діяльності компанії впродовж 2016 року.УКРКАРТ у минулому році отримала 2,6 млн. грн. чистого прибутку, здійснила вагоме технічне оновлення та завершила ребрендинг.

«Компанія за попередні роки інвестувала у технічний розвиток, збільшила свою частку на ринку та увійшла в 5% найкращих компаній, які досягли вищого рівня відповідності стандартам МПС MasterCard Worldwide за компонентами процесингу транзакцій та клірингу. В період банківської кризи АТ «УКРКАРТ» залишається одним з найбільших гравців на ринку процесингових послуг. У нинішній ситуації на ринку фінансові та соціальні досягнення компанії підтверджують правильність обраної стратегії і створюють додаткові можливості для подальшого розвитку», - прокоментував новину Олександр Пранов, Голова Правління АТ «УКРКАРТ».

Довідка

УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР» (кол. НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг із реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр»