В п'ятницю 26 травня відбулася чергова щорічна конференція УКРКАРТ. Темою стали підсумки і результати роботи компанії в 2016 році, майбутні плани її розвитку, впровадження нових сервісів і продуктів, включаючи проект міграції на нове процесингове рішення. У конференції взяли участь понад 50 чоловік - представники банків-партнерів та компаній-постачальників програмного забезпечення і термінального обладнання.

Відкривши конференцію, Голова Правління УКРКАРТ Олександр Пранов в своєму виступі підвів підсумки минулого року, розповів про найбільш визначні досягнення компанії за цей період, а також поділився планами її розвитку в нинішньому році. Незважаючи на досить амбітні заплановані терміни міграції на нове процесингове рішення SmartVista, УКРКАРТ не планує припиняти залучення нових банків на процесингове обслуговування. Компанія також продовжить розвиток обраного нею напряму розробки програмного забезпечення.

Виступ Віталія Богданова - технічного директора компанії - увібрав у себе кілька важливих доповідей. Особливу увагу було приділено технічним аспектам проекту міграції на нове процесингове рішення. Віталій Андрійович також розповів учасникам конференції про хід міграції, придбане компанією нове обладнання, проведені інсталяції і тестування, напрацювання в частині методів інтеграції процесингового центру УКРКАРТ і автоматизованої банківської системи (АБС). Головний акцент був зроблений на проекті, який зараз знаходиться в стадії реалізації. Після його закінчення УКРКАРТ отримає перше рішення на базі продукту BCZ connector (набір збережених процедур), який дасть можливість банку, при бажанні, відмовитися від використання карткового беку BCZ-Card + і замінити його картковим модулем АБС. Це дозволить використовувати єдину систему роботи з клієнтами, що включає в себе операції з картками, об'єднати функції подачі регуляторної звітності в одній системі (як правило, АБС), а також забезпечити можливість реалізації бізнес-логіки продуктів за платіжними картками в АБС. Віталій Богданов також підкреслив у своєму виступі, що УКРКАРТ - це не тільки процесинговий центр, а й зріла ІТ-компанія з командою понад 60 профільних фахівців.

Присутні на конференції партнери УКРКАРТ - розробники програмного забезпечення і сервісні компанії - мали можливість у виставковому залі продемонструвати банкам своє обладнання та послуги. Всі бажаючі могли ознайомитися з роботою ПТКС компанії «Бан Ком Сервіс» як прикладом реалізації контенту з прийому платежів за послуги Державної міграційної служби, розробленої УКРКАРТ. Компанія LLC "SECURE TRANSACTIONS"/Ingenico Group Kyiv, Ukraine представила нову лінійку Pos-терміналів, що відповідають існуючим обов'язковим вимогам МПС з прийому безконтактних карт. Дана лінійка представлена ​​великим набором пристроїв, що відрізняються по дизайну для найвимогливіших покупців. Компанія «Інпас Інтернешинал Вест» представила стенд, який презентує заготовки пластикових карт на базі контактних і безконтактних чіпів від компанії Gemalto, і термінали Verifone.

Також компанії Softwear і CS Ltd презентували комплексні рішення по розробці та впровадженню мобільного банкінгу. MasterСard спільно з банком «ГЛОБУС» представили програму лояльності MC Rewards і запросили банки взяти участь у спільному впровадженні цього рішення.

У доповідях співробітників УКРКАРТ на конференції були підняті питання актуальних вимог міжнародних платіжних систем до термінального обладнання і чіпів, запропонований огляд ринку з надання послуг банків-спонсорів, проведено детальне знайомство з сервісами перекладів P2P, розробленими компанією, безконтактними картами і VbV для членів МПС Visa, розказано про нові послуги УКРКАРТ - PIN по SMS, експрес-зарахування, кіосковий бізнес тощо.

Підсумовуючи, Олександр Пранов висловив упевненість, що отримана на конференції інформація і знання будуть корисними у вирішенні актуальних завдань. На його думку, подібні зустрічі стануть традиційною формою спілкування компанії як з існуючими клієнтами, так і з усіма зацікавленими у співпраці партнерами.