«БАНК АЛЬЯНC» (ПАТ «БАНК АЛЬЯНС») оголосив про початок комплексної співпраці з «УКРКАРТ» (АТ «УКРКАРТ») в частині емісії та еквайрингу платіжних карт НПС «ПРОСТІР».

 

В результаті підключення «БАНК АЛЬЯНC» отримав можливість розвивати нові напрямки бізнесу в рамках платіжної системи «ПРОСТІР».

Для роботи з процесинговим центром «УКРКАРТ», «БАНК АЛЬЯНС» використовує незалежний картковий бек-офіс SR-Bank від компанії «Софт Ревю» (ТОВ «Софт Ревю»).

«БАНК АЛЬЯНС» є одним з декількох нових клієнтів нашої компанії і ключовою особливістю даного проекту є новий формат взаємодії банку і процесингового центру. Історично, в Україні для обслуговування карткового бізнесу банки використовували проміжний програмний комплекс, так званий «картковий бек-офіс», який вимагав серйозних інвестицій від банку, а також поточних витрат на супровід. Все це в минулому і тепер банки, що підключаються до процесингового центру «УКРКАРТ» можуть використовувати функціонал власного ОДБ для ведення карткових рахунків. Процесинговий центр при цьому виконує свою природну функцію - обробка транзакцій, управління пристроями і взаємодія з платіжними системами» - повідомив Олександр Пранов, Голова Правління «УКРКАРТ».

«БАНК АЛЬЯНС» реалізував проект емісії та еквайрингу платіжних карт НПС «ПРОСТІР» та готовий обслуговувати фізичних та юридичних осіб в рамках надання послуг з зарахування заробітної плати та інших виплат на платіжні картки НПС «ПРОСТІР» - додала Юлія Фролова, Перший заступник Голови Правління ПАТ «БАНК АЛЬЯНС».

Також Юлія Фролова наголосила, що ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» активно впроваджує новітні технології та планує використовувати платіжні картки «ПРОСТІР» при реалізації проекту емісії електронних грошей ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» - E-note.

«Компанія «Софт Ревю» використовує схеми прямої інтеграції нашої автоматизованої банківської системи «SR-Bank» з різними процесинговими центрами вже багато років, і ми раді, що «УКРКАРТ» приєднався до цієї сучасної схеми взаємодії. Такий принцип обліку карткових операцій надає банку більш цілісну та оперативну облікову та аналітичну картину бізнесу банку. Насамперед, найбільший виграш при цьому отримується у частині формування звітності, прискорення виводу на ринок нових сучасних банківських продуктів та надання оперативних послуг клієнтам на високому якісному рівні. Також важко переоцінити ефект зниження накладних фінансових витрат та витрат робочого часу працівників банку, що надає перехід на комплексний облік карткових рахунків і операцій клієнтів в єдиній системі з усіма іншими банківськими операціями, - додав директор компанії «Софт Ревю» Володимир Масленченко.

Держателям карток НПС «ПРОСТІР» зараз доступні більш ніж 14 тис. банкоматів і 180 тис. POS-терміналів на території всієї країни.

Довідка:

ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» є універсальним банком, що надає повний спектр банківських послуг корпоративним та роздрібним клієнтам: розрахунково-касове обслуговування, валютні операції, депозитні програми, видача банківських гарантій (у тому числі, тендерних).

Національним рейтинговим агентством «Рюрік» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» за Національною рейтинговою шкалою на рівні uaА - інвестиційної категорії (прогноз стабільний).

Відділення ПАТ «БАНК АЛЬЯНС» знаходяться в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Чернівцях та Харкові.

«УКРКАРТ» більше 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України.

На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр», «Технічний еквайр», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів», «Внутрішньодержавна карткова платіжна система».

«Софт Ревю» працює на ринку інформаційних технологій з 1994 року. Діяльність компанії полягає в наданні послуг з реалізації ефективних рішень в області автоматизації фінансової діяльності банків.

Компанія «Софт Ревю» пропонує широкий спектр рішень для комплексної автоматизації банківської діяльності. Серед пропонованих рішень лінійка програмних продуктів, орієнтованих на банки з різною спеціалізацією.

Для реалізації складних програмних продуктів компанія вибирає кращі рішення, що використовуються у світовій практиці.

Програмні продукти ліцензовані Національним банком України і відповідають вимогам, що пред'являються до інформаційних банківських систем.

Технології компанії і наших партнерів вже сьогодні допомагають забезпечити найбільш гнучке рішення для банків.