Станом на жовтень 2017 року ще низка українських банків поповнила ряди учасників Національної платіжної системи «Український платіжний простір»

(далі – НПС «ПРОСТІР»). При цьому слід зазначити, що серед нових учасників НПС «ПРОСТІР» відразу три банки були підключені до Центрального маршрутизатора НПС «ПРОСТІР» через процесинговий центр АТ «УКРКАРТ», а саме ПАТ «ЮНЕКС БАНК», ПАТ «Банк Альянс» та ПАТ «RwS bank».

Як сказав Олександр Пранов, Голова Правління УКРКАРТ: "Процедура підключення до НПС «ПРОСТІР» нових банків зі стандартним переліком послуг є досить тривіальною, більш цікавими для нас є проекти електронної комерції в НПС «ПРОСТІР», тестування платіжних карток з безконтактним чіпом стандарту EMV CPA, роботі з електронними грошима НПС «ПРОСТІР» - і ми раді , що наші банки спільно з нами просувають такі інноваційні проекти.

На поточний момент процесинговий центр УКРКАРТ обслуговує 9 банків учасників в НПС «ПРОСТІР», що становить понад 40% від загальної кількості банків, підключених до ЦМ НПС «ПРОСТІР».

Довідка:

Національна платіжна система «Український платіжний простір» (далі – НПС «ПРОСТІР») – це карткова внутрішньодержавна платіжна система, яка функціонує відповідно до міжнародних стандартів.

На сьогодні учасниками системи є 50 українських банків, з яких 23 учасника вже підключено до Центрального маршрутизатора НПС «ПРОСТІР», частина з них здійснюють випуск платіжних карток НПС «ПРОСТІР» та майже всі -еквайрингову діяльність.

 

«УКРКАРТ» понад 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Оператор послуг платіжної інфраструктури», «Незалежний процесинговий центр НПС ПРОСТІР», «Інформаційний еквайр» .