У листопаді 2017 року клієнти Промінвестбанку отримали можливість проводити операції з використанням технології 3D-Secure

- підтвердження кожної операції одноразовим паролем, що доставляється клієнту на його мобільний телефон безпосередньо в момент проведення операції. Технічним партнером проекту є компанія УКРКАРТ.

"Даний проект є унікальним як для нашої компанії, так і для українського ринку, прокоментував Олександр Пранов, голова Правління УКРКАРТ. Наша компанія виконує 3D-Secure аутентифікацію клієнта, а стандартна операція списання грошових коштів з рахунку клієнта проводиться в in-house процесинговому центрі Промінвестбанку. Така модель роботи популярна в Європі, а ось у нас реалізована вперше. В рамках проекту нами був сертифікований в платіжних системах і запущений в промислову експлуатацію функціональний модуль ACS системи SmartVista, який використовується не тільки Промінвестбанком, а й іншими клієнтами нашої компанії."

«УКРКАРТ» понад 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем и еквайрингу. Пріоритетним напрямком є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Клірінг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр».