АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» розпочав надавати своїм клієнтам послуги з прийому платежів через мережу кіосків самообслуговування (ПТКС).

У результаті підключення до системи BCZ-SST банк отримав можливість розширити спектр своїх послуг для фізичних та юридичних осіб. Перші 20 кіосків були встановлені та вже працюють в Львівській, Чернівецькій, Тернопільській, Одеській, Івано-Франківській області.

Набір типових контентів системи BCZ-SST, що було розроблено компанією УКРКАРТ, дозволяє на протязі 2 тижнів запустити в роботу ПТКС із функціоналом прийому як комерційних платежів (автосалони, нотаріуси, страхові та комунальні платежі, ОСББ, прийом виручки від юридичних осіб), так і платежів на користь Держказначейства України. В усіх кіосках самообслуговування також реалізовано функціонал поповнення карток українських банків та можливість он-лайн поповнення рахунків усіх мобільних операторів України.

« Компанія УКРКАРТ займається обробкою не тільки карткових операцій, а і є оператором платіжних сервісів у більш широкому розумінні цього слова – ми обробляємо також і готівкові операції через мережу ПТКС та cash- in банкоматів наших клієнтів. І ці дві послуги не є пов’язаними між собою - АТ « УКРБУДІНВЕСТБАНК» став першим банком-партнером нашої компанії, що замовив послугу обробки тільки готівкових платежів, при цьому функція обробки карткових операцій залишилась в існуючому процесинговому центрі банку » - повідомив Олександр Пранов, Голова правління АТ «УКРКАРТ».

« На поточний момент не більше 15 банків в Україні використовують ПТКС для обслуговування клієнтів. Історично банки відкривали для проведення платежів міні-відділення на території клієнтів. Але враховуючи сучасні можливості автоматизації ми обслуговуємо платежі наших клієнтів більш швидко та в режимі 24/7 » - додав Директор Департаменту платіжних карток та альтернативних каналів продажу АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» Сергій Яценко.

Довідка:

«УКРКАРТ» понад 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр». Компанія обслуговує більше ніж 100 кіосків з унікальними контентами.

 

BCZ-SST – автоматизована система для управління мережами кіосків самообслуговування (ПТКС).

 

АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» - це банк індивідуальних фінансових рішень для корпоративних та приватних клієнтів. АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» є стабільною фінансовою установою з рядом конкурентних переваг і міцною репутацією вже більше 13 років. Банк орієнтований на обслуговування на найвищому рівні корпоративних та приватних клієнтів. Основними конкурентними перевагами Банку є мобільність, швидкість прийняття рішень, гнучкість і індивідуальний підхід у питаннях обслуговування клієнтів, інноваційність та впровадження новітніх технологій розрахунків.

Наразі, АТ «УКРБУДІНВЕСТБАНК» показує високі результати як по розвитку регіональної мережі, так і по росту фінансових показників. На сьогоднішній день регіональна мережа банку нараховує 34 відділень, 32 з яких були відкриті протягом року.