У грудні 2017 року, компанією УКРКАРТ було проведено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Ingenico останньої моделі.

Процесинговим центром УКРКАРТ було сертифіковано термінальне обладнання на платформі Ingenico TETRA, для обслуговування платіжних інструментів чотирьох платіжних систем: Visa, Mastercard, ПРОСТІР і УКРКАРТ. Тепер клієнтам УКРКАРТ доступні термінали Ingenico всіх модифікацій: стаціонарні термінали серії Desk, мобільні термінали серії Move, компактні мобільні термінали Link і ритейл пін-пади Lane, при цьому зазначені пристрої для проведення безготівкових платежів можуть працювати як в традиційних режимах "торговий термінал" та " банківський термінал ", так і в« поєднаному »режимі.

« Співробітниками УКРКАРТ було виконано не тільки сертифікацію обладнання в нашому процесинговому центрі, але були також успішно проведені міжнародні сертифікації для контактних і безконтактних карток по ADVT, CDET і M-TIP, тому ми сміливо можемо рекомендувати нашим клієнтам розвивати свій бізнес на базі новітнього обладнання Ingenico », заявив Олександр Пранов, Голова Правління УКРКАРТ.

« Нове термінальне обладнання від компанії Ingenico Group має найсучаснішу архітектуру на платформі Ingenico TETRA. Однією з ключових особливостей обладнання TETRA є те, що такі пристрої сертифіковані виробником по стандартам безпеки для індустрії платіжних карток PCI-PTS v4.x і v5.x, що забезпечує найвищу міру захисту коштів клієнтів і торгово-сервісних підприємств, при проведенні оплат за допомогою банківських карток всіх типів (контактні і безконтактні), а також смартфонів з NFC, з додатками Google Pay і ApplePay.

Крім цього, як штатна функція для всього модельного ряду обладнання Ingenico TETRA, окрім обслуговування банківських карток, вперше в Україні, передбачено зчитування даних безконтактним способом з нових українських паспортів у вигляді ID-картки, що відкриває можливість банкам, іншим підприємствам і організаціям, ідентифікувати своїх клієнтів, без вкладання додаткових коштів у придбання окремих зчитувачів для ID-карток» , зазначив Олег Жуков, керуючий директор українського офісу Ingenico Group.

Довідка:

Компанія «УКРКАРТ» понад 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр», «Технічний еквайр», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції по переказу коштів», «Внутрішньодержавна карткова платіжна система».

«Ingenico Group»

засновано в 1980 році, з головним офісом в м. Париж (Франція). Компанія Ingenico протягом багатьох років (за даними The Nilson Report) є світовим лідером з виробництва POS-терміналів і платіжних рішень на їх основі. Загальна кількість діючих пристроїв Ingenico в світі для обслуговування пластикових карток - перевищує 30 мільйонів. Кількість працівників компанії більше 7 500 осіб. Серед основних користувачів рішень від Ingenico Group - більше 1 000 банків-еквайєрів і еквайрингових компаній, більше 160 000 торгово-сервісних підприємств в 170 країнах світу.