У січні 2018 року компанією УКРКАРТ було завершено сертифікацію лінійки POS-терміналів компанії Verifone. Процесинговий центр УКРКАРТ спільно з компанією ІНПАС ІНТЕРНЕШИНАЛ ВЕСТ  сертифікували POS-термінали лінійки VX Evolution для проведення операцій в касах банківських відділень,  відповідно до вимог платіжних систем в терміналі можуть обслуговуватися  контактні і безконтактні картки.

«Ми вже багато років співпрацюємо з компанією УКРКАРТ і в ході даної сертифікації, яка була проведена в дуже стислі терміни, співробітники УКРКАРТ в черговий раз підтвердили високий рівень професіоналізму», зазначив Бондар Олександр, директор департаменту банківського устаткування ІНПАС.

«Сертифікація терміналів була виконана на оновленій процесинговій платформі нашої компанії, тому клієнти зможуть скористатися новими видами операцій, які раніше були їм недоступні, наприклад зміна PIN-коду на POS-терміналі», заявив Олександр Пранов, Голова Правління УКРКАРТ.

Компанія УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем і еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг по реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр».

Компанія ІНПАС ІНТЕРНЕШИНАЛ ВЕСТ є одним з найбільших постачальників комплексних рішень в області прийому безготівкових платежів на території України. Рішення засновані на базі термінального обладнання компанії Verifone, програмного забезпечення для банківського POS-термінального обладнання власної розробки і сервісу по підтримці роботи POS-термінальних мереж банків.

Також компанія ІНПАС ІНТЕРНЕШИНАЛ ВЕСТ є постачальником бланків платіжних карток міжнародних платіжних систем (як з контактним, так і безконтактним чип-модулем) виробництва Gemalto.