Компанія «УКРКАРТ» розробила і впровадила спеціалізоване програмне забезпечення «Symmetric Key Manager».

Це апаратно-програмний комплекс, призначений для безпечного управління криптографічними ключами. Нове ПЗ було інтегровано в загальну систему комплексного захисту інформації, успішно замінивши попереднє ПЗ, при цьому ПАТ «ПУМБ» продовжив використовувати існуюче апаратне забезпечення і зберіг існуючі бізнес-процеси.

«Symmetric Key Manager» призначена для виконання наступних функцій:

• генерація криптографічних ключів;

• експорт криптографічних ключів;

• імпорт криптографічних ключів;

• зберігання ключів;

• адміністрування системи управління ключами.

«Symmetric Key Manager» взаємодіє з існуючим криптографічним модулем HSM SafeNet ProtectServer External 2 за допомогою програмного інтерфейсу, який відповідає стандарту PKCS#11. Для експорту компонентів ключа використовуються цифрові сертифікати, які програма отримує з доменного Центру Сертифікації за допомогою стандартного програмного інтерфейсу ПЗ Microsoft Certificate Service.

«УКРКАРТ» - лідер ринку в Україні з розробки програмного забезпечення в сфері управління криптографією, має ліцензію ДСТСЗІ і більше 50 успішних проектів на своєму рахунку. «Наш значний досвід - наша ключова перевага в порівнянні з конкурентами» - заявив Голова Правління «УКРКАРТ» Олександр Пранов.

На сьогоднішній день компанія «УКРКАРТ» володіє статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр», «Технічний еквайр», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів», «Внутрішньодержавна карткова платіжна система».