Компанією УКРКАРТ пройдено планові аудити та отримано сертифікати PCI DSS(Payment Card Industry Data Security Standard) та вимогам PCI PIN Security Requirements, які є черговими підтвердженнями повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

 

Стандарт PCI DSS - стандарт безпеки даних платіжних карт. Стандарт являє собою сукупність 12 різних наборів вимог щодо забезпечення безпеки даних про власників платіжних карт, які передаються, зберігаються і обробляються..

Вимоги PCI PIN Security Requirements розроблені для захисту PIN-кодів при здійсненні транзакцій в банкоматах і POS-терміналах торгових підприємств. Реалізація даних вимог дозволяє забезпечити захист PIN-кодів з моменту їх введення на клавіатурі банкомату або POS-терміналі, до обробки в платіжних системах еквайера та емітента.

Починаючи з 2007 року УКРКАРТ щорічно підтверджує статус відповідності стандартам безпеки індустрії платіжних карт.

Нагадаємо:

Компанія «УКРКАРТ» більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide , послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України. На сьогодні компанія володіє найбільшою на українському ринку банківського процесингу кількістю статусів від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр» та статусом однойменної карткової платіжної системи.

Компанія « Compliance Control » має статус Qualified Security Assessor (QSA) , VISA PIN Security Assessor та ACS Security Assessor (3-D Secure Security Requirements).