Компанія «УКРКАРТ» у листопаді 2018 року завершила сертифікацію з підключення  банків-емітентів, афілійованих учасників Mastercard Worldwide до платформи платіжної системи Automatic Billing Updater (ABU).

 

Згідно з вимогами Mastercard, участь в сервісі ABU – обов'язкова умова, реалізація якої має бути виконана банками та їх процесинговими центрами до кінця 2018 року. З 27 листопада 2018 банки-партнери ПЦ «УКРКАРТ» отримали можливість оновлювати інформацію з карток своїх клієнтів через платформу Automatic Billing Updater.

Технологія ABU забезпечує збір, передачу й зберігання інформації на рівні платіжної системи даних платіжних карт, історію їх змін, пов'язану з виданням, перевиданням і закриттям карт. Платформа Automatic Billing Updater дозволяє власникам карт автоматично оновлювати дані в їх особистих кабінетах на сайтах інтернет-торговців і не проводити повторну реєстрацію карткових даних. Це спрощує подальшу роботу з платежів торговців та користувачів карток, забезпечує безперервність підтримки операцій типу card-on-file і recurring. У підсумку, такий підхід зменшує кількість відхилених запитів авторизації і надалі збільшує кількість продажів, підвищує рівень обслуговування власників карт інтернет-торговцями.