У 2018 році наша команда сконцентрувалася на міграції карткових програм існуючих клієнтів на нову процесингову платформу, також ми приділили велику увагу запуску в промислову експлуатацію нових продуктів та IT-сервісів.  Так, нові клієнти компанії ПАТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «Укрпошта», ПАТ «РВС Банк», ПАТ «СКАЙ БАНК» виконали запуск власних карткових продуктів саме на системі SmartVista. Впровадження інтеграційних програмних продуктів BCZ-Connector та UAPI набирає обертів і коефіцієнт покриття ними клієнтської бази компанії вже перевищив 30%.

Компанія УКРКАРТ впровадила спеціалізоване програмне забезпечення «Symmetric Key Manager» для ПУМБ, а також виконала  інтеграцію з Masterpass QR, що відбулася у ході акселераційної програми POPCORP від Укрсиббанку та компанії RadarTech.

«Переважну частину клієнтських сервісів вже було мігровано, стабілізаційний період залишився позаду, тепер ми цілковито готові до впровадження інновацій і можемо ставити собі задачі нарощення клієнтської бази та збільшення навантаження на нашу процесингову платформу», - зауважив Олександр Пранов, голова правління УКРКАРТ.

Під час міграції були значно оновлені правила обробки транзакцій в системі фрод-моніторингу для нових клієнтів, зокрема, для ПАТ «Укрпошта» налаштовані окремі еквайрингові правила та ліміти.

«Ми орієнтуємо клієнтів на управління параметрами карт і авторизації в онлайн. Таким чином банки можуть більш оперативно реагувати на запити своїх клієнтів у порівнянні з пакетною передачею даних», - відзначив Виталій Богданов, заступник голови правління УКРКАРТ.

Перший заступник голови правління УКРКАРТ Максим Шлюєв так прокоментував результати року: «За підсумками 2018 року наша компанія фіналізувала інвестиції в проект з впровадження нового програмного рішення нашого процесингового центру, провела щорічну клієнтську конференцію та  аудити PCI DSS і PIN Security Requirements, але найбільшим фінансовим випробуванням для нас стало протистояння «кадровому голоду 2018» і збереження наявного рівня операційного прибутку компанії».

Довідка :

УКРКАРТ понад 20 років розвиває бізнес в сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямками є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «ПРОСТІР», УКРКАРТ, VISA International і MasterCard Worldwide, а також надання послуг з реєстрації даних і адміністрування РРО для ДФС України. На сьогоднішній день компанія володіє такими статусами від НБУ: «Кліринг», «Процесинг», «Інформаційний еквайр», «Технічний еквайр», «Операційні, інформаційні та інші технологічні функції щодо переказу коштів», «Внутрішньодержавна карткова платіжна система»