Компанією УКРКАРТ пройдено плановий аудит та отримано сертифікат PCI-DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) Service Provider Level 1, якій є черговим підтвердженням повної відповідності операційних процесів, процедур контролю, апаратного та програмного забезпечення, що використовується процесинговим центром компанії.

Стандарт PCI-DSS  - це вимоги до безпеки зберігання та обробки інформації про обробку даних по рахунках та картках, розрахунках між банками, управління розрахунками, процесу криптографічного захисту інформації, обміну ключами. Вимоги стандартів поширюються на всі компанії, що працюють з банківськими платіжними картками міжнародних платіжних систем.

Також стандарт встановлює особливі вимоги до постачальників послуг для процесінгових компаній, процедур вибору та контролю сервіс-провайдерів.

Починаючи з 2007 року УКРКАРТ щорічно підтверджує статус відповідності стандартам безпеки індустрії платіжних карт.

Нагадаємо:

Компанія «Укркарт» більше 20 років розвиває бізнес у сфері банківського процесингу, обслуговування карткових платіжних систем та еквайрингу. Пріоритетними напрямами є підтримка інфраструктури, що забезпечує операції з картками «Простір» (НСМЕП), УКРКАРТ, VISA International та MasterCard Worldwide, послуги з реєстрації даних та адміністрування РРО для ДФС України.

Компанія «Compliance Control» має статус Qualified Security Assessor (QSA), а також VISA PIN Security Assessor та ACS Security Assessor (3-D Secure Security Requirements).

Консультанти «Compliance Control» мають успішній досвід проведення робіт по приведенню фінансових організацій у відповідність до вимог стандарту PCI DSS більш ніж в 20 країнах світу.