Головне меню

Ми у ЗМІ

Відповідно до тендерної документації, крім УКРКАРТ, в конкурсі брали участь ПрАТ «Український процесінговий центр", ТОВ "Тас Лінк", ПАТ "Перший український міжнародний банк" (ПУМБ). Оскільки документи двох останніх учасників відхилили, до участі в аукціоні були допущені УКРКАРТ і "Український процесинговий центр". (interfax.com.ua)

Чому традиційні гроші вмруть під тиском "цифрового" капіталізму.

Більше двох з половиною тисяч років тому людство почало користуватися карбованими грішми. Це було пафосно, бо визначало епоху правління окремого монарха. Надійно, бо за підробку «карали на горло». І витратно, бо вимагало дедалі більше дорогоцінного металу в обігу, а, отже, стимулювало війни, бо на своїй території запаси дорогоцінної сировини були обмежені. (biz.nv.ua)

У Національного банку амбітний план – довести до 2020 року частку безготівкових платежів в Україні до 88%. Обсяги операцій без участі паперових банкнот дійсно зростають. За даними регулятора, ще за підсумками 2010-го українці знімали готівку в 14 разів частіше, ніж розплачувалися карткою. Зараз кеш перевищує безготівкові платежі приблизно у 2,2 раза. Прогрес? Немає сумніву. (forbes.net.ua)

Національний банк України продовжує виношувати ідеї щодо мінімізації готівкової грошової маси в нашій країні. По суті, перший крок у цьому напрямі був зроблений ще два роки тому, у вересні 2013 року, коли НБУ обмежив граничні суми готівкових операцій планкою в 150 тис. гривень.

Тим не менш, виразного ефекту ця міра не дала, оскільки юридичні особи вже давно почали переходити на безготівкові розрахунки навіть з фізособами. А при операціях між громадянами норма в 150 тис. гривень набуває чинності лише за договорами, які підлягають засвідченню у нотаріусів. У той час як на переважну більшість операцій це обмеження не поширюється. (rbc.ua)

В Украине стихийно растет спрос на услуги удаленного банкинга. Финансисты продолжают закрывать убыточные и малоприбыльные отделения, а люди, которым надоело стоять в очередях возле касс, все чаще пользуются и интернет- и мобильным банкингами. (business.vesti-ukr.com)

Украинцы привыкают к безналичным платежам. Неумолимая статистика говорит о том, что, невзирая на падение доверия к банкам, население предпочитает все чаще оплачивать товары и услуги банковскими картами, нежели «кэшем». (kontrakty.ua)

Про ринок платіжних карток і не тільки з перших вуст. Представники керівного складу Компанії «УКРКАРТ», перший заступник голови правління з питань розвитку бізнесу «УКРКАРТ» Олександр Пранов і заступник голови правління з технічних питань «УКРКАРТ» Віталій Богданов, надали розгорнуте інтерв‘ю для видання Forbes Україна (forbes.net.ua).

m banking

СМС-інформування

Новини

Усі новини